تبلیغات

نظر فرمانده ناجا درباره صدور کارت ضابطین عام دادگستری

فرمانده نیروی انتظامی گفت: صدور کارت ضابطین عام دادگستری به نفع مردم است .

به گزارش مشرق، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در مراسم رونمایی کارت ضابطین عام دادگستری با تبریک میلاد امام حسن عسگری (ع) و با تشکر از دادستان کل کشور برای پیگیری صدور کارت ضابطین قضایی افزود: نتیجه متناسب سازی مجموعه قوه قضاییه با حوزه های تخصصی ناجا ، سرعت در کار و افزایش رضامندی را خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه آموزش ضابطین حتما به نفع مردم خواهد بود گفت: شفافیت در پرونده ها ، جلوگیری از اطاله دادرسی و تخصصی شدن رسیدگی به پرونده های قضایی متناسب با پلیس های تخصصی از جمله برکات صدور این کارت است.

 

فرمانده ناجا افزود: همچنین این کار موجب ارتقای دانش حقوقی، افزایش مهارت ، دانش شغلی ، کمک به افزایش کیفی کشف جرم و آموزش مهارت های رفتاری خواهد شد.

 

وی به ماده 30 قانون آئین دادرسی کیفری جدید اشاره کرد و گفت: صدور کارت به نفع مردم است چرا که افراد آموزش دیده این کارت ها را دریافت خواهند کرد.

  سردار اشتری افزود: این کار به صورت آزمایشی ابتدا در تهران شروع می شود و سپس به کل کشور تسری پیدا خواهد کرد .

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار