تبلیغات

پیام تسلیت رییس اتاق بازرگانی تهران به مناسبت در گذشت یار دیرین امام

پیام تسلیت رییس اتاق بازرگانی تهران به مناسبت در گذشت یار دیرین امام

اقتصاد > اقتصاد سیاسی - مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران با انتشار پیامی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن پیام تسلیت رییس اتاق بازرگانی تهران بدین شرح است:

انا لله و انااليه راجعون 

درگذشت آيت‌الله هاشمي، سردار سازندگي و توسعه ايران غم بزرگي را در دل بخش خصوصي ايران نشاند و بايد اين فقدان را در درجه اول به رهبر انقلاب و همچنين تمامي دلسوزان كشور، خانواده ايشان، ياران سينه سوخته انقلاب و  به‌خصوص صاحبان كسب و كار كه هميشه ياوري چون ايشان داشتند، تسليت گفت.

توسعه ايران طي چند دهه گذشته مديون ديدگاه ملي و توسعه‌خواه اين مرد بزرگ بوده است و هيچگاه نمي‌توان از تاريخ اين سرزمين بدون نام ايشان ياد كرد. آيت‌الله هاشمي در تمام دوران مسووليت خود، سنگر و پشتوانه قوي براي بخش خصوصي ايران بود و امروز صاحبان كسب و كار در غم از دست رفتن اين همراه واقعي اقتصاد ايران نشسته‌اند.

قطعا ياد، نام و اثرات خير ايشان از ذهن بخش خصوصي ايران پاك نمي‌شود و تاريخ اين سرزمين به حضور ايشان مي‌بالد. اميد است كه راه ايشان براي توسعه اين سرزمين تداوم يابد. هرچند كه اندوه فقدان سردار سازندگي از يادها نمي‌رود.

 بار ديگر اين خبر دردناك را به جامعه اقتصادي ايران تسليت مي‌گوييم. 

مسعود خوانساري 

ريیس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي تهران 


35224

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار