تبلیغات

اطلاعیه دانشگاه تهران درباره امتحانات لغو شده روز سه‌شنبه

معاونت آموزشی دانشگاه تهران با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام لغو امتحانات این دانشگاه در روز سه‌شنبه 21 دی ماه، زمان برگزاری امتحانات را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در متن اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تهران در مورد امتحانات روز سه‌شنبه آمده است: "پیرو بخشنامه شماره ۶۶۲۸۰/پ/۱۲۲ مورخ ۱۶/‏۰۳/‏۱۳۹۵ در خصوص ارسال تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ و ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی (ره) رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران، به اطلاع دانشجویان و اساتید ارجمند می‌رساند بر اساس تصمیم هیأت محترم دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص تعطیلی روز سه شنبه مورخ ۲۱/‏۱۰/‏۱۳۹۵ ، برگزاری کلیه امتحانات تعیین شده در این روز، " عیناً به یکی از روزهای شنبه لغایت دوشنبه مورخ ۲ الی ۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ " موکول می‌شود.

برنامه زمانی امتحانات معوقه در بازه زمانی اعلام‌شده، از طریق دانشکده / واحد آموزشی مربوط اطلاع‌رسانی خواهد شد و دانشجویان موظفند در این خصوص اطلاعات لازم را از دانشکده / واحد آموزشی محل تحصیل خود دریافت نمایند.

یادآور می‌شود اعلام نمرات امتحانات معوقه مذکور باید طبق مقررات و مهلت تعیین شده شیوه‌نامه اعلام نمرات مصوب شورای آموزشی دانشگاه، از تاریخ ۰۴/‏۱۱/‏۱۳۹۵ محاسبه و اجرا گردد."

انتهای پیام
 

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار