تبلیغات

سفر به خیر رفیق دیرین/ مبارز قدیمی اسلام و انقلاب به خدا می سپارمت

کد خبر: 82381766 (5769431) | تاریخ خبر: 21/10/1395 | ساعت: 13:39|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به عقیده این افراد که امروز با چشمانی گریان و پیراهن های مشکی در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور داشتند، این رفیق دیرین و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی مقام معظم رهبری قبل از انقلاب اسلامی و از بعد پیروزی انقلاب، خدمات ارزشمند و زحمات طاقت فرسایی را برای تحقق آرمان های مقدس نظام اسلامی متحمل شدند که در نوع خود بی نظیر و بی بدلیل است.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار اجتماعی ایرنا، امید رضایی یکی از جوانان شرکت کنندگان در این مراسم تشییع در دانشگاه تهران،گفت: از همان ابتدای انقلاب اسلامی همه مردم ایران شاهد بودند که این مجاهد صدیق انقلاب اسلامی و مرید حضرت امام خمینی (ره) بدون ادعا در کنار سایر مقامات و مسوولان نظام اسلامی، هر آنچه در توان داشتند، برای خدمت به انقلاب و اسلام به کار گرفتند.
وی افزود: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در تمامی عرصه های انقلاب، دفاع مقدس و سازندگی حضوری موثر و تاثیر گذاری داشتند و یار و یاور همیشگی انقلاب، امام و رهبری بودند.
مریم حسینی نیز با اشاره به خدمات ارزنده آیت الله رفسنجانی در زمان حیاتش گفت:ایشان در طول حیات پربرکت خود هر چه توانستند خدمت کردند و دین خود را به عنوان یک روحانی متفکر و یک سیاست مدار به روز به اسلام و انقلاب ادا کردند.
وی افزود: امروز هم ملت فهیم و قدر شناس ایران با حضوری باشکوه و معنا دار در مراسم تشییع پیکر سردار بزرگ سازندگی در دانشگاه تهران، گردهم آمدند تا بگویند هاشمی زنده است تا نهضت زنده است و ما از فقدان این رفیق دیرینه مقام معظم رهبری و انقلاب شکوهمند اسلامی سخت غمگین و ناراحت هستیم.
بنیامین حسین نژاد یکی دیگر از شرکت کنندگان حاضر در این مراسم، با چشمانی گریان گفت: ایشان از روحانیون برجسته و با تفکر سازنده بودند که همواره مورد احترام قشرهای مختلف مردم و حتی سیاستمداران صاحب سبک دنیا بودند.
وی تاکید کرد: امروز ملت ایران اسلامی، باشکوه هر چه تمام تر با غم و اندوه پیکر پاک این روحانی مبارز را تشییع کردند تا به دشمنان نظام و انقلاب بگویند که همواره یار و حامی علمای برجسته و مسوولان خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی هستند.
حسین نژاد افزود: دولتمردان، سیاستمداران، روحانیون و عموم مردم باید راه این سردار سازندگی را ادامه دهند و اجازه ندهند که راه این بزرگوار بی رهرو بماند.
یکی دیگر از شهروندان تهرانی حاضر در مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله رفسنجانی گفت: فقدان سرمایه های بزرگی همچون آیت الله رفسنجانی که از همان دوران مبارزه پیش از انقلاب( سالها زندان و تحمل شکنجه‌های ساواک)، روزهای اول انقلاب، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، ریاست بر مجلس خبرنگان رهبری، ریاست بر مجمع تشخیص مصلحت نظام و سایر عرصه های مختلف یار و یاور امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و نهضت اسلامی بودند، که ارتحال ایشان ضایعه ای اسفناک است، که بر امت ایران اسلامی و جهان اسلام وارد شده است.
امیرحسین سرافرازی اضافه کرد: مرحوم آیت الله رفسنجانی وظیفه خود را در قبال انقلاب اسلامی و ملت ایران بجا آورد و امروز وظیفه ما است که راه این مجاهد خستگی ناپذیر را ادامه دهیم.
مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی از نخستین ساعات بامداد سه شنبه در دانشگاه تهران آغاز شد، با اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب بر پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه یافت و با مراسم تشییع و تدفین در حرم امام خمینی(ره) به پایان می‌رسد.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.
اجتمام(2)**7029**خبرنگار: فرهاد شرف پور

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار