تبلیغات

طرح «حفظ سوره مبارکه فجر» در ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور با مشارکت اتحادیه‌های استانی، به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، روابط عمومی اقدام به برگزاری «طرح حفظ سوره مبارکه فجر» نموده است.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان به حفظ سوره مبارکه فجر، از ۲۵ دی ماه لغایت ۲۲ بهمن ماه، می‌توانند با مراجعه به موسسات و مراکز قرآنی سراسر کشور، اقدام به ثبت نام در این طرح نمایند.

موسسات قرآنی نیز پس از ثبت نام از متقاضیان و برگزاری آزمون از حافظان سوره مبارکه فجر، اطلاعات ثبت نامی شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره تماس، نام موسسه و نام استان را به آدرس پست الکترونیک: ro.etghan@gmail.com ارسال نمایند.

شایان ذکر است، در پایان نیز به قید قرعه به ۱۵۰ حافظ سوره مبارکه فجر، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از روز شنبه ۲۵ دی ماه، با شماره تلفن: ۸۸۹۷۷۹۳۳-۰۲۱، داخلی ۱۹ تماس حاصل نمایند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار