تبلیغات

مشارکت 60ناشر کشور در چهارهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

کد خبر: 82383842 (5772248) | تاریخ خبر: 23/10/1395 | ساعت: 8:25|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش پنجشنبه خبرنگار ایرنا، علیرضا درویش نژاد در نشستی با خبرنگاران اظهار داشت : طی هماهنگی صورت گرفته با موسسه برگزاری نمایشگاه های بین المللی کتاب ، جهت حضور آثار مربوط به ناشران مطرح کشور که امکان حضور در نمایشگاه استانی را ندارند فروشگاهی به عنوان فروشگاه متمرکز راه اندازی می شود.
وی افزود :در فروشگاه متمرکز، آثار نشر مربوط به ٦٠ ناشر مطرح عرضه می شود که بدون تردید سطح کیفی نمایشگاه را ارتقاء خواهد داد.
دبیر چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان بیان داشت: در جلسات برگزار شده، علاوه بر حضور ناشران مطرح بر ارائه آثار نشر جدید نیز تأکید شده و قرار است ناشران حتما آثار سه یا چهار سال گذشته خود را عرضه کنند و از آوردن آثار قبل از آن ممانعت به عمل می آید.
درویش نژاد به بازنگری در ساعات برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و بیان داشت: ساختار اجتماعی و آب و هوای هرمزگان به گونه ای است که مردم بیشتر عصرها و شب ها تمایل به بیرون آمدن دارند و به همین دلیل تعطیلی نمایشگاه همراه با ازدحام زیاد مردم بود و بر همین اساس یک ساعت به زمان نمایشگاه افزوده شد و نمایشگاه به جای ٨ شب ، ٩ شب تعطیل می شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تأکید بر فراهم نمودن اقدام رفاهی برای بازدید کنندگان اظهار داشت: هماهنگی های لازم در این خصوص انجام پذیرفته و همه موارد در مدت برگزاری نمایشگاه عرضه می شود.
وی بر لزوم برگزاری شکوهمند این نمایشگاه متناسب با شان و جایگاه هرمزگان تاکید کرد و گفت: ارایه آخرین دستاوردهای حوزه چاپ و نشر کشور اصلی ترین مساله مورد توجه در برگزاری چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان است.
چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان ،دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال ٢٦ دی ماه تا دوم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار بندرعباس با تخفیف ٣٠ درصد برگزار می شود.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار