تبلیغات

دو کتاب از مجموعه «میراث همینگوی» تجدیدچاپ شد

به گزارش خبرنگار مهر، دو کتاب «مردان بدون زنان» و «آن سوی رود میان درختان» نوشته ارنست همینگوی با ترجمه اسدالله امرایی به تازگی توسط نشر افق تجدید چاپ شده اند.

«آن سوی رود میان درختان» سومین ترجمه امرایی از همینگوی در مجموعه «میراث همینگوی» است که توسط نشر افق چاپ می‌شود. ترجمه امرایی از این رمان، اواخر سال ۹۳ آماده چاپ بود و در نمایشگاه کتاب تهران در سال ۹۴ عرضه شد. این کتاب به تازگی به چاپ دوم رسیده است.

«مردان بدون زنان» دومین عنوان از مجموعه «میراث همینگوی» است که این کتاب هم توسط امرایی ترجمه شده است. این کتاب یک مجموعه از داستان‌های کوتاه این نویسنده آمریکایی است که چاپ اول این ترجمه‌اش در سال ۸۹ چاپ شد و حالا به چاپ پنجم رسیده است.

این کتاب ۱۴ داستان کوتاه را از همینگوی شامل می‌شود که ۱۰ عنوان از آن‌ها، پیش از چاپ کتاب در سال ۱۹۲۷ در مجلات و نشریات مختلف چاپ شده بوده اند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار