تبلیغات

اعضای بدن نوجوان 12 ساله لرستانی اهدا شد/ قلب غزاله در سینه دیگری به تپش درآمد

خانواده غزاله منصوبی اعضای بدن نوجوان 12 ساله خود را اهدا کردند.

به گزارش فارس، شاید در این لحظه معنای واقعی زمان را می‌توان به خوبی درک کرد، تصمیمی که باید در لحظه گرفته شود، تصمیمی که می‌تواند به چندین نفر زندگی دوباره ببخشد، درد از دست دادن فرزند برای پدر سخت است اما شیرینی نجات جان دیگری شاید مرهمی بر دل شکسته او شود.

پدر غزاله به سکوت دخترش می‌نگرد، دختری که تنها 12 سال دارد و برای آینده‌اش خیالاتی در سر داشت اما اکنون از تمام این آرزوها چیزی باقی نمانده است، غزاله رفته است و پدر باید این حقیقت را با تمام سختیش قبول کند، باید قبول کند که دختر نوجوانش به آسمان رفته است.

پدر در کنار تخت غزاله می‌نشیند و از دلتنگیش می‌گوید، دلش برای خنده‌های شیرین دخترکش تنگ شده است اما به پدری دیگر فکر می‎کند، پدری که چشم به راه گذشت اوست، گذشته‌ایی که جان دوباره به جوان دیگری یا سرپرست و شایدم مادر خانواده‎ای دیگر می‌بخشد.

پدر غزاله تصمیم خودش را گرفته است، می‌خواهد نام دخترش زنده بماند، قلبش در سینه دیگری بتپد و زندگی کند، ثانیه‌ها به سرعت می‌گذرد که امیر منصوبی پدر نوجوان 12 ساله غزاله مصوبی تصمیم می‌گیرد که اعضای بدن دخترش را به بیماران نیازمند اهدا کند.

حال خبرنگار فارس به سراغ این پدر لرستانی رفته است تا ضمن تسلیت به خاطر درگذشت فرزند دلبندش از این اقدام شایسته و خداپسندانه وی قدردانی کند.

امیر منصوبی که به عنوان یک افسر ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران مشغول به خدمت است درباره روز حادثه سخن گفت.

وی بیان کرد: متاسفانه دخترم غزاله روز گذشته به دلیل سقوط از بالکن منزل که طبقه هشتم بود، چشم از جهان فروبست تا ما برای همیشه داغدار شویم.

این پدر ادامه داد: پس از طی مراحل قانونی جهت اخذ جواز دفن به توصیه یکی از بستگان تصمیم گرفتم تا اعضای بدن فرزندم را به بیماران نیازمند هدیه کنم تا شاید توشه آخرتی برای او باشد.

پدر با چشمانی اشک‌بار از دخترکش سخن می‌گوید: غزاله علیرغم سن و سال کمی که داشت حافظ و قاری قرآن کریم و همچنین دانش‌آموز نمونه بود.

وی افزود: اقوام و همه همکارانی که با ما مراودات خانوادگی دارند، از معصومیت، تیزهوشی و ادب غزاله به نیکی یاد می‌کنند و همین برای ما کافی است.

امیر منصوبی تاکید کرد: بی‌شک در این تصمیم خداوند متعال حکمتی بوده که من و خانواده‌ام از آن بی‌خبر هستیم، پس در مقابل این مشیّت الهی سر تعظیم فرود آورده و تسلیم اراده خداوند تبارک و تعالی می‌شویم.

وی در پایان گفت: از خداوند متعال می‌خواهم تا در روز قیامت، روح غزاله را با روح حضرت فاطمه زهرا (س) محشور گرداند.

پدر غزاله تنها پدر لرستانی نیست که در اوج درد خود به فکر درد پدری دیگر است، خوشبختانه به امر نیکوی اهدای عضو در استان لرستان به خوبی پرداخته شده است.

درگذشت غزاله منصوبی را به خانواده وی تسلیت گفته و اقدام شایسته آن‌ها جهت اهدای اعضاء این نوجوان 12 ساله به چند بیمار نیازمند را ارج می‌نهد.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار