تبلیغات

کشته شدن چهار نظامی مصری در حمله تروریستی به شمال سینا

کد خبر: 82383945 (5772465) | تاریخ خبر: 23/10/1395 | ساعت: 9:53|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، جزئیات حادثه تروریستی هنوز منتشر نشده است.
گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله سه روز قبل به نیروهای امنیتی در استان شمال سینا را به عهده گرفت.
وزارت کشور مصر اعلام کرد که در حمله تروریستی سه روز گذشته (دوشنبه) به دو پست بازرسی در العریش بزرگترین شهر استان شمال سینا 8 پلیس و شهروند مصری کشته شدند.
وزارت کشور مصر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تروریست ها با حمله به دو پست بازرسی در العریش، المطافی رئیس پلیس و 6 نظامی و یک شهروند مصری را کشته و 12 نفر دیگر از جمله شش نظامی را زخمی کردند.
بر اساس این بیانیه، 20 تروریست با شلیک آرپی جی و انفجار خودروی بمب گذاری شده و سلاح های سبک و نیمه سنگین به پست امنیتی پلیس مصر در العریش حمله کردند.
این بیانیه افزود: نیروهای امنیتی مصر توانستند حمله مسلحانه تروریست ها را دفع و خودروی بمب گذاری شده را قبل از رسیدن به هدف منفجر و 5 تروریست را کشته و سه تن دیگر از آنها را زخمی کنند.
نیروهای امنیتی مصر همچنین موفق به خنثی کردن بمب های کار گذاشته شده شدند.
این بیانیه حاکی است که نیروهای امنیتی مصر حمله دوم تروریست ها همراه با شلیک گلوله به پست بازرسی المساعید را دفع و مهاجمان را مجبور به فرار کردند.
بر اثر شلیک گلوله تروریست ها یک نظامی جان خود را از دست داد.
منطقه سینا محل فعالیت شاخه گروه تروریستی داعش در مصر است که تاکنون صحنه ده ها حمله به مواضع نظامیان و مردم عادی بوده است. دیگر شهرهای مصر از جمله قاهره (پایتخت) نیز از حمله گروه های افراطی در امان نبوده است.
خاورم ** 1453*1275
مترجم: آمنه دهقان*انتشار دهنده: مجید جعفری

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار