تبلیغات

استانداردهای سبز را باید هرچه بیشتر در کشور محقق کرد

کد خبر: 82384001 (5772598) | تاریخ خبر: 23/10/1395 | ساعت: 10:30|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

عزیز اکبریان روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: اکنون زنگ خطر بحران دراین زمینه به گوش می رسد و باید برنامه ریزی جدی دراین زمینه اتخاذ شود .
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براساس مصوبات مجلس هراقدامی که منتهی به آلودگی هوا شود ممنوع است و بر همکاری تمام شخصیت ها ی حقیقی و حقوقی ، ارگان های دولتی و خصوصی و شهرداری ها برای کاهش آلود گی هوا تاکید شده است.
وی خاطرنشان کرد: وسائل نقلیه موتوری،کارخانه ها، کارگاه‌ها و نیروگاه‌ها،منابع تجاری و خانگی و منابع متفرقه به عنوان سه گروه هدف در آلودگی هوا هستند که فعالیت کارخانه ها و کارگاه‌هایی را که فعالیت آنها خطرات فوری در برداشته باشد را با صدور اخطاریه قانونی به صورت موقت متوقف می شود و انتظار می رود که این قانون به خوبی در استان های تهران و البرز پیاده سازی شود.
اکبریان گفت: سازمان حفاظت محیط زیست طبق قانون باید کارخانه ها و کارگاه‌ها و نیروگاه‌هایی که آلودگی آنها بیش از حد مجاز استانداردهای محیط زیست باشد را‌ مشخص کند تا در مهلت معینی‌که توسط سازمان با همکاری و مشارکت دستگاه‌های ذیربط تعیین می‌شود نسبت به رفع آلودگی یا تعطیل کار و فعالیت خود تا رفع آلودگی اقدام شود.
وی یادآورشد: تعطیلی روزانه مدارس خسارت های میلیاردی برای کشور به همراه دارد و این راهکار تنها درمان موقتی به شمار می رود، بنابراین توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، ایجاد محدودیت جهت تردد خودروهای شخصی و تک سرنشین و در نهایت مقابله شدیدتر با منابع آلودگی هوا در حوزه های مختلف از جمله راهکارهای ضروری دراین زمینه به شمار می رود .
8029/ 6155 خبرنگار:حکیمه کشاورز** انتشاردهنده: محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار