تبلیغات

سارق خودروها به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از به دام انداختن سارق جوان ۹ خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آرمان، سرهنگ ابراهیم حسن آبادی ضمن اعلام این خبر، گفت: ماموران کلانتری ۱۲ واوان هنگام گشتزنی در شهرستان اسلامشهر به یک دستگاه خودروی سواری پژو که در حال پرسه زدن بود، مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران بلافاصله برای بررسی به راننده دستور ایست دادند اما راننده به محض مشاهده پلیس بدون توجه به دستور ایست از محل متواری شد.

حسن آبادی با بیان اینکه ماموران پس از تعقیب و گریز دقایقی بعد موفق به متوقف کردن خودرو و دستگیری راننده شدند، گفت:ماموران پس از استعلام از پلاک خودرو اطلاع پیدا کردند که ساعتی پیش این خودروبه سرقت رفته است که متهم دستگیر شده و جهت بررسی بیشتر به کلانتری انتقال داده شود.

وی در پایان با اشاره به اعتراف این متهم به۹ فقره سرقت خودرو، اظهار داشت: پرونده این سارق جوان بعد از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شد.


درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار