تبلیغات

کلوپ: ساوتهمپتون برابر ما فقط در نیمه اول شایسته پیروزی بود

کلوپ: ساوتهمپتون برابر ما فقط در نیمه اول شایسته پیروزی بود

سرمربی تیم فوتبال لیورپول معتقد است که بازیکنانش در دیدار مقابل ساوتهمپتون بهترین موقعیت‌ها را داشتند اما به اندازه کافی هم مستحکم نبودند.

به گزارش ایلنا، شاگردان کلوپ که فصل گذشته در همین رقابت‌ها 6-1 ساوتهمپتون را شکست داده بودند، شب گذشته با نتیجه 1-0 و با تک گل ردموند شکست خوردند. پس از بازی کلوپ مدعی شد که تیمش باید به این گل حریف واکنش بهتری نشان می‌داد.

سرمربی لیورپول در این خصوص گفت: شروع بازی مثل همیشه بود ولی ما گل خوردیم و واکنشمان خوب نبود. زمان بندی را از دست دادیم، به اندازه کافی مستحکم نبودیم. تقریبا همه چیز عوض شد و این خوب نبود. شاید توضیحش آسان بود ولی تصمیمات اشتباهی داشتیم.

وی ادامه داد: می‌توانیم خیلی بهتر از این‌ها بازی کنیم. این یک بازی رفت و برگشتی بود و اگر گل بخورید، مشکلی نیست ولی باید واکنش نشان داد. 20 دقیقه اول نشان دادیم در مسیر درستی هستیم، بازی‌های باز و نامشخص دشوار هستند. آنها بهترین موقعیت را داشتند و ما هم به اندازه کافی مستحکم نبودیم. لوریس کاریوس چند بار دروازه مان را نجات داد. ساوتهمپتون شایسته این پیروزی بود ولی فقط در نیمه اول.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار