تبلیغات

600میلیارد ریال برای تکمیل طرح گاز رسانی به دیشموک نیاز است

کد خبر: 82384208 (5772759) | تاریخ خبر: 23/10/1395 | ساعت: 12:53|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

سید موسی خادمی روز پنجشنبه در حاشیه سفر خود و جمعی از مدیران اجرایی کهگیلویه وبویراحمد به منطقه محروم دیشموک در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فاز نخست این طرح با اجرای حدود 6 کیلومتر لوله گذاری به اتمام رسیده و فاز دوم آن نیز دهه فجر سال جاری آغاز خواهد شد.
پس از کش و قوس های فراوان و پیگیری مسئولان، عملیات گاز رسانی به 2 شهر دیشموک و قلعه رئیسی در شهرستان کهگیلویه از مهر سال گذشته آغاز شد تا با اجرای کامل این طرح، پرونده گاز رسانی به شهرهای کهگیلویه و بویراحمد با اجرای این طرح بسته شود.
استان 700هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد دارای 17 شهر و حدود یکهزار و 676 روستای دارای سکنه است.
میانگین پوشش گازرسانی در شهرهای این استان هم اکنون 98 درصد گزارش شده که با برخورداری مردم شهرهای دیشموک و قلعه رییسی میزان گازرسانی در شهرهای کهگیلویه وبویراحمد به 100درصد خواهد رسید.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد طول شبکه گاز رسانی به قلعه رئیسی را 73 کیلومتر و دیشموک را 90 کیلومتر ذکر کرد و گفت: 160 روستا در حریم 15 کیلومتری این 2 شهر گاز رسانی خواهند شد.
خادمی جمعیت برخوردار از نعمت گاز رسانی با تکمیل و بهره برداری از این طرح مهم را افزون بر 50هزار نفر ذکر کرد.
علی پوزش فرماندار کهگیلویه نیز گفت: با بهره برداری از این طرح 732 خانوار در شهر قلعه رئیسی و 978 خانوار در شهر دیشموک از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
این بخش‌ها حدود 50 هزار نفر جمعیت دارند.
بیش از 98 درصد جمعیت شهری و 50درصد جمعیت روستایی کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
بخش دیشموک با 23 هزار نفر جمعیت و 85 روستا در 90 کیلومتری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه قرار دارد.
خبرنگار: حمید جهان** انتشار دهنده:حسینعلی راشکی
3016/8005/7531

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار