تبلیغات

استاندار بوشهر: رفتار هاشمی در برابر منتقدان باید الگو قرار گیرد

کد خبر: 82384234 (5772964) | تاریخ خبر: 23/10/1395 | ساعت: 13:4|
'; $.ajax({ type: "Post", url: "/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend", data: "{data:'" + data + "', enterd: '" + enterd + "' , captcha:'" + captcha + "' }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (msg) { if (msg.d == "") { //alert('با موفقیت ارسال شد'); ResultText.innerHTML = "

با موفقیت ارسال شد

"+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent1_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = "error"; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(".popup").colorbox({ width: "350px", inline: true, href: "#ResultText" }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز پنج در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر افزود: آیت الله هاشمی با وجود ظلم عده ای بسیار قلیل ذره ای شخصیت و محبوبیتش نزد مردم کاسته نشد و تشییع میلیونی وی توسط مردم خود گواهی بر این مدعاست.
وی بیان کرد: نظام اسلامی نیز همواره می خواهد که منش، الگو و رفتار پیامبران را الگوی خود قرار دهیم به نحوی که گفتار و رفتار ما مغایرت چندانی با هم نداشته باشند.
استاندار بوشهر یادآورشد: تا رفتار افراد یک جامعه درست نشود بدون شک آنها قادر به تاثیرگذاری در سطح جامعه نیز نخواهند بود.
سالاری اظهارداشت: برخی نفع خود را در این می دیدند یک مرتبه انقلابی شوند و به کسی که استوانه انقلاب است توهین کنند.
وی ادامه داد: صبر و بردباری آیت الله هاشمی که در همه برهه های تاریخی دیده و واکنش هایی که این شخصیت برجسته داشته می تواند به یک الگوی کامل برای جامع واقع شود.
سالاری گفت: هاشمی با وجود جایگاه سترگ در انقلاب اما بسیار متواض بود که این تواضع نیز یک الگوی رفتاری بسیار مناسب قلمداد شود.
وی گفت: هدف از تحمل های بی دریغ هاشمی در برابر ناملایمات صیانت از انقلاب و وفاداری به رهبر فرزانه انقلاب است.
7212/ 6045 ** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری* انتشار دهنده: اکبر اقبال مجرد

انتهای پیام /*

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار