تبلیغات

جشنواره فیلم فجر مشهد در پردیس هویزه و سینما اصغرزاده برگزار می‌شود

افشین تحفه‌گر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: براساس پیگیری‌های انجام شده این جشنواره در دو سینمای اصغرزاده و پردیس سینمایی هویزه برگزار می‌شود.

تحفه گر با بیان این که مشهد امسال به مدت 10 روز میزبان جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهد بود، بیان کرد: این جشنواره از  16 تا 26 بهمن ماه با 3 اکران روزانه پذیرای علاقه‌مندان به فیلم و سینما خواهد بود.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: براساس تمهیدات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان امور سینمایی، اکران فیلم صرفاً در سالن‌هایی با ظرفیت بیش از 500 نفر امکان‌پذیر است و هر استان تنها می‌تواند در یک سالن اکران داشته باشد.

تحفه گر گفت: با توجه به کثرت علاقه‌مندان به سینما در خراسان رضوی، رایزنی‌هایی را با وزارتخانه و سازمان امور سینمایی انجام دادیم که با توجه به سابقه برگزاری این جشنواره و مطالبه مردم و علاقه‌مندان به هنر هفتم سالن دومی را به استان خراسان رضوی اختصاص دهند که موفق شدیم این موافقت را بگیریم.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار