تبلیغات

آخوند نوری‌زاد: آیت‌الله هاشمی عمر پربرکت خود را برای خدمت به انقلاب سپری کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان امروز با حضور مردم مومن استان گلستان، مسئولان استانی و شهرستانی در مصلی نماز جمعه شهرستان گرگان برگزار شد.

حاج آخوند نوری‌زاد، امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: از اطرف علمای شیعه و سنی و همه برادران مسلمان خود رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مقام معظم رهبری، نماینده ولی فقیه در گلستان و به خانواده مرحوم و مردم ایران تسلیت می‌گویم.

وی افزود: این مجلس به یاد و نام شخصیتی مومن و مبارز از تبار مومنان و مبارزان و درگذشت مرد عزیزی که عمر پربرکت خود را برای خدمت به انقلاب سپری می کرد، برگزار می‌شود.

آخوند نوری‌زاد تصریح کرد: ارتحال یک شخصت عالی و مقام ارشد کشور، یک ضایعه برای جامعه است و وظیفه همه مردم و مسئولان در برابر این گونه مصیبت ها حفظ وحدت و صمیمیت است، در این صورت است که جامعه ما در امان خواهد بود و دشمن مایوس خواهد شد.

وی با تاکید بر این که بر ما واجب دینی است که از ولی امر خود اطاعت کنیم، گفت: دشمنان سعی می کنند بین مسئولان، مردم و حکومت اختلاف ایجاد کنند، اما با تدبیر رهبر معظم انقلاب تمام نقشه های دشمنان نقش بر آب می‌شود.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی عمر پربرکت خود را برای خدمت به انقلاب سپری کرد، اظهار کرد: از نماینده ولی فقیه در استان گلستان که مردم شیعه و سنی گلستان را دور هم جمع می‌کنند و سبب صمیمت و وحدت می‌شوند، قدردانی می‌‌کنیم.

انتهای پیام/

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار