تبلیغات

شیوه زندگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بر پایه اعتدال بود

حجت الاسلام فخرالدین صابری طالقانی در حاشیه مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، در گفتگو با خبرنگار مهر به دیدگاه‌های رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد و گفت: دیدگاه‌هایی که از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به یادگار مانده می‌تواند برای همه اقشار مختلف جامعه الهام‌بخش باشد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه شیوه زندگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بر پایه اعتدال بود، در پاسخ به این سؤال که وصیت‌نامه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی چه پیامدی برای طیف‌های سیاسی به‌ویژه طیف اصلاح‌طلب دارد، گفت: این وصیت‌نامه می‌تواند افکار بسیاری از افراد را اصلاح کند.

صابری طالقانی با تأکید بر اینکه برخی از اقشار نگرشی اشتباه و غیرواقعی از شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دارند، گفت: وصیت‌نامه رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نشان‌دهنده زندگی واقعی و افکار بلند وی است.

مدیر موزه قرآن کریم بابیان اینکه آیت هاشمی رفسنجانی یکی از استوانه‌های محکم انقلاب اسلامی بود، گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همانند پدری دلسوز برای همه گروه‌های سیاسی که در پرتو انقلاب اسلامی مشغول فعالیت هستند به شمار می رفت.

وی بابیان اینکه اولویت کاری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رفع مشکلات مردم بوده است، گفت: این مهم را در حضور گسترده و باشکوه مردم در مراسم ارتحال این عالم گران‌قدر می‌توان دید.

صابری طالقانی در بخش دیگری ابراز امیدواری کرد از این‌ پس افراد در اختلافات سیاسی رفتارهای ناروا و تهمت را کنار گذاشته و دیوار بلند بدبینی ایجاد نکنند و به تعبیر رئیس‌جمهور به‌جای دیوار پل بسازند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار