تبلیغات

سنا طرح لغو اوباماکر را تصویب کرد

سنای آمریکا چند ساعت پس از نخستین نشست خبری ترامپ که به شدت از طرح پوشش بیمه درمانی دولت اوباما موسوم به اوباماکر انتقاد کرده بود این طرح را لغو کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری برنا، سنای آمریکا طرح لغو پوشش بیمه درمانی دولت اوباما موسوم به اوباماکر را تصویب کرد. سنای آمریکا در اقدامی با پنجاه و یک رای موافق و در مقابل چهل و هشت رای مخالف اولین گام را در جهت لغو طرح خدمات درمانی رئیس جمهور فعلی آمریکا برداشت.

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت مجلس سنای آمریکا صبح روز پنج شنبه با 51 رأی موافق در مقابل 48 رأی مخالف، قطعنامه بودجه را تصویب کرد و بدین ترتیب، کمیته های سنا و مجلس نمایندگان‌ آمریکا باید کار بر روی لغو بخش عمده ای از «قانون مراقبت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه» موسوم به اوباماکِر را آغاز کنند.

در این گزارش آمده است: طرح «اوباماکر» یک گام دیگر به لغو شدن نزدیک‌تر شده است. پیش بینی می شود مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه به بررسی این قانون بپردازد.

این قطعنامه بدون حمایت هیچ یک از دموکرات ها تصویب شد. بحث درباره این قطعنامه تا صبح روز پنج شنبه ادامه یافت زیرا دموکرات ها با لغو این قانون مخالفت کردند.

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار