تبلیغات

آیت الله هاشمی‌رفسنجانی از بارزترین فرماندهان انقلاب اسلامی ایران بود

عضو شورایعالی حزب سوسیال ناسیونالیست سوریه در گذشت آیت‌الله رفسنجانی را تسلیت گفت و آن فقید را از بزرگان انقلاب اسلامی ایران توصف کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از المنار، اسعد حردان عضو شورای عالی حزب سوسیال ناسیونالیست سوریه با ارسال پیامی به حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلت نظام را تسلیت گفت.

متن پیام وی به این شرح است:

با کمال تاسف خبر درگذشت آیت الله رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را دریافت کردیم.

آن فقید یکی از بارزترین شخصیت‌ها و فرماندهان انقلاب اسلامی ایران است، ایشان در تمام مراحل پیروزی انقلاب اسلامی حضور داشتند و از جمله شخصیت‌های بزرگی بود که دستاوردها و پیروزی‌های انقلاب را به پایه‌های محکمی تبدیل کردند و جمهوری اسلامی ایران را به یک حکومت قوی و قدرتمند تبدیل کردند، که از حاکمیت و حقوق ملت خود دفاع می‌کند و در کنار مسائل امت اسلامی که در راس آن‌ها مساله فلسطین قرار دارد، ایستادگی کرد. همچنین از مقاومت‌های ملت‌مان در لبنان و فلسطین و از سوریه و عراق در مقابله با تروریست‌ها و افراط گرایان حمایت کرد.

اسعد حردان در ادامه گفت: آن فقید بزرگ نقش سازنده‌ای در دوران ریاست جمهوری‌اش و منصب‌هایی که به آن‌ها مشغول بود، ایفا کرد و در این دوران نشان داد که به مسائل حق، عدل و آزادی پایبند است و این مسائل از اهداف جمهوری اسلامی ایران است.

ما از صمیم دل درگذشت این شخصیت بزرگ را به رهبر انقلاب اسلامی، ملت ایران و خانواده آن مرحوم تسلیت می‌گوییم.

انتهای پیام

درباره سایت

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار